Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai | Waterpik

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Odontologui rekomendavus burnos higiena rūpintis irigatoriumi, dažnu atveju gali kilti klausimas kokį modelį rinktis, kad jis patenkintų visus jūsų bei jūsų šeimos narių poreikius.

Išties, teisingai pasirinkti be profesionalios konsultacijos gali pasirodyti ganėtinai sudėtinga, todėl siekdami jums padėti, pateikiame irigatoriaus pasirinkimo rekomendacijas.

Kurie irigatoriai bus tinkamiausi vienam asmeniui?

Jei burnos irigatoriumi naudosis vienas asmuo, drąsiai rekomenduojame rinktis WP-250 modelį. Į šio modelio komplektą įeina 2 tarpdančių valymo antgaliai (klasikinis kasdienis JT ir implantinis PS). Vieno žmogaus tarpdančių priežiūrai taip pat puikiai tiks ir tokie modeliai, kaip: WF-03, WP-450, WP-462.

Kurie Waterpik® prietaisai labiausiai tinka dviem?

Dviejų ar daugiau asmenų šeimai rekomenduojame rinktis WP-160 arba WP-100 modelį. Tai – patys populiariausi mūsų prietaisai. Šie irigatoriai turi didelę vandens talpą (650 ml) ir jų komplekte yra 7 antgaliai:

Be jau išvardintų modelių, dviem asmenims taip pat puikiai tiks ir tokie prietaisų variantai, kaip: WP-660, WP-662, WP-112 ir dauguma bevielių modelių.

Kokį irigatorių rinktis šeimai?

Trejų ar daugiau asmenų šeimai rekomenduojame rinktis šiuos Waterpik® irigatorių modelius: WP-660 AQUARIUS™ arba WP-662 AQUARIUS™. Šie irigatorius turi didelę vandens talpą (650 ml) ir jo komplekte yra 7 antgaliai:

Taip pat tinka ir kiti modeliai. Pvz: WP-670 AQUARIUS™, WP-672 AQUARIUS™.

Kokie Waterpik® komplektai yra populiariausi?

Visapusei burnos higienos priežiūrai rekomenduojame rinktis irigatoriaus komplektą kartu su Sonic tipo elektriniu dantų šepetėliu.

Tokie modeliai yra CC-01 ir WP-861. Šie stacionarūs burnos valymo irigatoriai turi didelę vandens talpą ir jų komplektus sudaro 7 antgaliai:

Norime pabrėžti, kad antgalius galima įsigyti papildomai. Rekomenduojama antgalius keisti ne rečiau kaip kartą per 6 mėn.

Kokį burnos irigatorių geriausia pirkti nešiojant breketus?

Labai dažnai mūsų specialistai sulaukia klausimo: “kokį irigatorių geriausia pasirinkti nešiojant breketus?”. Praktiškai galime rekomenduoti bet kurį Waterpik® modelį, nes jie visi, išskyrus WP-250, standartinėje komplektacijoje turi breketinį antgalį. Perkant stacionarų irigatorių WP-250, ortodontinį OD antgalį reikėtų įsigyti atskirai.

Kokie modeliai tinkamiausi nešiojant dantų implantus, karūnėles arba tiltelius?

Turint implantų, karūnėlių ar tiltelius, geriausia rinktis modelius, kurių komplektacijoje yra implantiniai antgaliai.

Rekomenduojame įsigyti šiuos modelius: WP-100 arba WP-160. Šių modelių komplekte yra net 7 antgaliai (2 JT standartiniai, 1 PS implantinis, 1 OD breketinis, 1 PP dantenų kišenių, 1 TC liežuvio valiklis ir 1 TB paprasto dantų šepetėlio antgalis).

Taip pat tinka ir kiti modeliai. Pvz: WP-112, WP-660, WF-10, WP-560, WP-562, WP-563, CC-01, WP-861.

Ar Waterpik® įrenginius gali naudoti vaikai?

Vaikams yra sukurtas specialus vaikiškas irigatorius WP-260 FOR KIDS. Juo gali naudotis vaikai nuo 6 metų. Šis irigatorius puikiai tinka bet kuriam vaikui, kuris nešioja breketus arba negali naudoti dantų siūlo.

Ar Waterpik® prietaisams taikoma garantija?

Visiems Waterpik® irigatoriams suteikiama 2 metų garantija. Tačiau jei po garantinio laikotarpio jūsų turimam įrenginiui bus reikalingas remontas, mes viskuo pasirūpinsime. Teikiame profesionalias serviso paslaugas ir prietaisus tvarkome tik originaliomis detalėmis, taip pat atliekame profilaktiką.

Ar tiesa, kad valantis tarpdančius irigatoriumi, galima pažeisti dantenas?

Waterpik® irigatoriams yra atlikti universitetiniai klinikiniai tyrimai, patvirtinantys, kad Waterpik® irigatoriai yra efektyvūs ir saugūs naudoti.

Rekomenduojame vengti irigatorių gamintojų, kurie neturi atliktų jokių klinikinių tyrimų ir gali būti tiesiog per galingi, todėl gali traumuoti dantenas.

Kaip dažnai reikėtų naudoti irigatorių?

Irigatorių galima naudoti kelis kartus per dieną, mažiausiai vieną kartą dienoje. Geriausia prieš einant miegoti.

Ar savo irigatorių turėčiau naudoti prieš valantis dantis šepetėliu, ar po to?

Irigatorių reikia naudoti PRIEŠ dantų valymą šepetėliu!

Ar Waterpik® irigatoriai yra geriau už elektrinį dantų šepetėlį?

Tai skirtingi prietaisai, todėl jų lyginti negalima. Geriausia naudoti ir irigatorių, ir elektrinį dantų šepetėlį. Po irigatoriaus naudojimo, galima naudoti ir įprastą dantų šepetėlį.

Ar galima į Waterpik® prietaisą pilti ne tik vandenį, o taip pat ir dantų skalavimo skystį?

Galima įsipilti ir mėgstamo skalavimo skysčio. Baigus plauti tarpdančius, rekomenduojama visą sistemą praplauti paprastu vandeniu, kad sistemoje neliktų skalavimo skysčio, kol irigatorius yra nenaudojamas. Tai padaryti galima įpylus švaraus vandens ir nukreipus į kriauklę paleidus jį.

Ar Waterpik® įrenginiu gali naudotis keli asmenys?

Taip! Irigatoriumi gali naudotis visa šeima, pritaikius tinkamus antgalius ir skirtingas jų spalvas, skirtingiems šeimos nariams.

Ar Waterpik® gali pašalinti dantų akmenis?

Jeigu dantų akmenys jau yra susidarę, reikėtų kreiptis į dantų higienistą. Nuvalius akmenis pas specialistą, reikėtų iš karto pradėti naudoti irigatorių. Irigatorius pašalina minkštas apnašas iš kurių ir susidaro akmenys.

Ar Waterpik® tinka naudoti kai dantenos yra kraujuojančios?

Galima, pasirinkus silpniausius stiprumo lygius. Po truputį pratinant dantenas, jų jautrumas mažės ir savaime norėsite didinti stiprumo lygį. Pulsuojanti vandens srovė stimuliuoja dantenas ir gerina jų kraujotaką.

Bendrinės visų tarpdančių irigatorių savybės

Skirtingi Waterpik® tarpdančių valymo prietaisų modeliai turi skirtingus kiekius valymo antgalių bei šepetėlių galvučių, todėl pirmiausia, renkantis modelį atkreipkite dėmesį į jo komplektaciją.

Didžioji dauguma stacionarių modelių turi net 10 skirtingų purškiamo vandens slėgio stiprumo lygių, o taip pat, gali skirtis jų vandens talpos dydis.

Jums gali patikti

     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus