Prekių pristatymas | Waterpik

Prekių pristatymas

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams virš 10 €

E-parduotuvėje waterpik.lt galite pasirinkti kelis prekių pristatymo būdus:

 • Pristatymas į Jums patogiausią OMNIVA siuntų terminalą (kai užsakymo suma nesiekia 10 €, pristatymas 1,99 €);
 • Pristatymas tiesiai Jums į namus su Venipak kurjerių tarnyba (kai užsakymo suma nesiekia 10 €, pristatymas 2,90 €).

Pasirinkus pristatymą į OMNIVA siuntų terminalą, užsakymą galėsite atsiimti patys Jums patogiausiu metu ir patogiausioje vietoje. Gausite SMS žinutę su PIN kodu, kurį įvedus pasirinktame siuntų terminale, galėsite atsiimti savo užsakymą. OMNIVA siuntų terminalai yra kiekviename didesniame mieste, o visą siuntų terminalų sąrašą galite rasti čia: Siuntų terminalų sąrašas. Pristatymas per Omniva per 1-3 d.d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą kainuoja 1,99 €, kai užsakymo suma nesiekia 10 € .

Jei Jūsų vietovėje ar patogioje Jums vietoje nėra OMNIVA siuntų terminalo, ar norite prekę gauti ir priimti patogiai ir neišeidami iš namų, Jūsų paslaugoms – pristatymas tiesiai į namus su Venipak kurjerių tarnyba. Prieš pristatydamas prekę kurjeris Jums paskambins ir pasitikslins dėl prekių pristatymo laiko. Pristatymas per Venipak per 1-2 d.d., po užsakymo apmokėjimo, arba pasirinkus mokėti kurjeriui grynais/kortele, pristatymo metu.Toks pristatymas tiesiai į namus su Venipak kurjerių tarnyba kainuoja 2,90 €, kai užsakymo suma nesiekia 10 €.  Pasirinkus apmokėjimą kurjeriui pristatymo metu, atsiskaityti galėsite banko kortele arba grynais!

Atsiprašome, tačiau į Kuršių Neriją užsakymus pristatome tik atskiru susitarimu ir už papildomą mokestį. Norėdami užsakymą gauti Kuršių Nerijoje, prašome susisiekite su mumis el. paštu: [email protected] arba telefonu: +37062026601

Priimdami užsakymą nepamirškite:

 1.  Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
 2. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
 3. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arba nepriimkite siuntos (pakuotės).

Jei pageidaujate kitokio užsakymo pristatymo būdo, mielai prašome kreiptis į mus el. paštu: [email protected] ir mes pasistengsime išpildyti Jūsų pageidavimą.

     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus