Tarpdančių valymo prietaisas vaikams: gidas tėveliams | Waterpik

Tarpdančių valymo prietaisas vaikams: gidas tėveliams

Irigatorius vaikams

Tarpdančių valymo prietaisas vaikams: gidas tėveliams

Vaikų burnos higiena yra be galo svarbi ir jai turėtų būti skiriamas itin didelis dėmesys. Juk nuo dantukų priežiūros šiems dar beaugant priklauso visas tolesnis jų vystymasis. Skiriant pakankamai dėmesio burnos higienai jau vaikystėje, ateityje gerokai sumažėja dantų susirgimų tikimybė. Tereikia pripratinti savo vaikus rūpintis dantukais, kasdien kruopščiai juos valyti, nes tai gali būti visai įdomu ir lengva. Ypač su specialiu vaikišku burnos irigatoriumi, kuris yra sukurtas saugiam ir patogiam naudojimui.

 

Toliau skaitydami sužinosite apie vaikų dantukų priežiūrą ir kaip ja geriausia pasirūpinti tėveliams. Vaikiškas burnos irigatorius gali būti idealus sprendimas, leisiantis išmokyti vaiką valytis dantis dar lengviau ir be didelių pastangų.

 

Tinkamo vaikų tarpdančių irigatoriaus pasirinkimas

 

Visai nebūtina vargti valant dantis šepetėliu, naudojant papildomai dantų siūlą ir kitas įprastas dantų valymo priemones. Efektyviai tarpdančių priežiūrai nuo pat vaikystės gali būti taikomas modernus irigatorius, su kuriuo valyti sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas bus dar patogiau.

 

Vaikų dantukų valymui tinka ne bet koks, o specialus vaikiško modelio irigatorius. Būtent tokius irigatorius pristatome „Waterpik“ asortimente. Pas mus rasite ne tik įvairius suaugusiems skirtus modelius, bet ir puikų vaikams sukurtą tarpdančių priežiūros sprendimą.

 

Patrauklus vaikiškas dizainas ir patogumas laikant bei naudojant – su irigatoriumi vaikų dantukų valymas tikrai nebus sudėtingas. Nereikia brūžinti dantų, kaip su šepetėliu, užtenka švelniai vedžioti srovę aplink dantis. Su irigatoriumi vaikas nesunkiai išmoks kruopščiai valyti dantis ir tarpdančius pats.

 

Pratinti vaikučius naudotis burnos irigatoriumi yra žymiai lengviau, nei tradicinėmis dantų valymo priemonėmis. Irigatorius veikia visai kitaip – tai automatinis prietaisas, purškiantis švelnią pulsuojančią vandens srovę. Kartu su tarpdančių valymu užtikrinamas dantenų masažavimas, skatinantis kraujotaką, dantys apsaugomi nuo ėduonies. Burnos irigatorių gali naudoti ir tie vaikai, kurie turi jautrius dantukus.

 

Irigatoriaus naudojimas vaikams

 

Pirmą kartą paėmus irigatorių į rankas vaikui gali kilti klausimas, kaip juo naudotis. Iš tiesų, sudėtinga būna tik pačioje pradžioje. Vėliau vaikas greitai pripranta ir jau pats gali valytis dantis.

 

Pirmiausia reikėtų pripildyti irigatoriaus talpą šiltu vandeniu. Tuomet pasilenkti virš kriauklės ir įjungus prietaisą purkšti vandens srovę tiesiai į dantukus, 90 laipsnių kampu. Mokykite vaiką atlikti irigatoriumi taisyklingus judesius, kruopščiai apeiti visus dantukus ir tarpdančius, nepamiršti ir vidinės dantų pusės. Nepamirškite išmokyti kas kartą po naudojimo irigatorių išplauti ir tvarkingai jį laikyti vonios spintelėje.

 

Tarpdančių irigatoriaus priežiūra ir valymas

 

Irigatorius reikalauja tam tikros priežiūros, tačiau ji labai minimali. Tereikia kartais išplauti irigatorių ir jį išvalyti nukalkinant (paprastai tai užtenka atlikti kartą per kelis mėnesius). Sudrėkinkite servetėlę vandeniu su actu ir nuvalykite ja irigatoriaus išorę. Tuomet nuėmę rezervuarą išplaukite jį šiltame vandenyje su muilu.

 

Turi būti išvalytos ir vidinės irigatoriaus dalys. Tai padaroma labai paprastai. Reikia tik užpildyti rezervuarą vandeniu su actu. Geriausia dėti vieną ar du šaukštelius maistinio 9% acto ir palaikyti 10 min. Tuomet nukreipti irigatorių virš kriauklės ir išpurkšti vandens srovę. Atlikus šią procedūrą pakartotinai praplauti irigatoriaus vidų vien tik vandeniu. Kas 3 – 6 mėn. rekomenduojama keisti irigatoriaus antgaliukus.

 

Reguliarus irigatoriaus valymas bei antgaliukų keitimas padės užtikrinti dar efektyvesnį ir ilgaamžiškesnį prietaiso veikimą.

 

Kiti vaikiško irigatoriaus naudojimo aspektai

 

Naudoti irigatorių verta jau vien dėl to, kad su jo pagalba galima lengviau užkirsti kelią dantų ėduoniui, kuris būdingas vaikystėje. Mažėja ir dantenų ligų susirgimo tikimybė, kadangi su irigatoriumi mikrobai pašalinami itin efektyviai, įskaitant net sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas.

 

Irigatoriaus naudojimas gali padėti pasiekti daugiau ir ženkliai pranoksta įprastų dantų valymo priemonių efektą. Ir vis tik, norint dar geresnės burnos sveikatos, labai svarbu lankytis su vaiku pas higienistą kiekvienais metais. Dantukai turėtų būti reguliariai tikrinami, ar jie tiesiai auga, ar nesiformuoja jokie susirgimai, ar nėra kokių nors kitų problemų. Reguliariai valantis dantis irigatoriumi ir tikrinantis pas specialistą galėsite pamiršti kone visas vaikų burnos ertmės problemas.

 

Su irigatoriumi vaiko dantukų priežiūra dar lengvesnė ir paprastesnė! Išbandykite šią praktišką ir specialistų patikrintą dantų valymo priemonę, kuri taps kasdieniu vaiko palydovu jau nuo mažens. Irigatorius išmokys vaiką būti savarankišku, kruopščiai rūpintis savo burnos ertmės higiena.

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus