Dantų priežiūra burnos irigatoriumi vaikams | Waterpik

Dantų priežiūra irigatoriumi vaikams

Vaikų dantų priežiūra irigatoriumi

Dantų priežiūra irigatoriumi vaikams

Kad gydyti dantukus reikėtų kuo rečiau, būtina juos tinkamai prižiūrėti. Nors dauguma tėvų mano, kad nėra prasmės daug dėmesio skirti pieninių dantukų priežiūrai ar jų gydymui, nes jie vis tiek iškris, odontologai teigia, kad pirmųjų dantukų priežiūra vienodai svarbi kaip ir nuolatinių.

Teisingai ir anksti suformuoti burnos priežiūros įpročiai padės vaikui ateityje. Iki 6 metų rekomenduojama vaikams padėti išsivalyti dantis. Vėliau, vaikai su suaugusiųjų priežiūra jau gali imti savarankiško dantų valymosi.

Waterpik® sukūrė specialų burnos irigatorių vaikams WP-260. Prietaisas skirtas 6 metų bei vyresniems vaikams. Su juo dantų priežiūra taps lengva, efektyvi ir svarbiausia – tai bus smagi procedūra, kuri kels tik teigiamas emocijas. Juk dažnai pasitaiko, kad dantų valymas vaikams yra lyg bausmė ar ne pats įdomiausias užsiėmimas. Būtent dėl šių priežasčių, Waterpik® sukūrė mažo dydžio ir paprasto dizaino įrenginį, kuris puikiai tinka bet kuriam vaikui.

Dantis ir tarpdančius valant su irigatoriumi, vaikai galės:

 • nenaudoti dantų siūlo, nes pulsuojančia srovele valomi tarpdančiai atstoja dantų siūlą.
 • tinkamai išsivalyti sunkiai pasiekiamas vietas, pvz. nešiojant breketus, nes irigatorius pasiekia tas vietas, kurių negali pasiekti dantų šepetėlis.
 • efektyviau nuvalyti apnašas, kurias palieka dantų šepetėlis.
 • pašalinti maisto likučius iš tarpdančių.


WP-260 modelis pasižymi saugiu, vaikams skirtu dizainu. Turi lengvą įjungimą „On/Off“, patogią slėgio reguliavimo sistemą ir apgalvotą 400+ ml rezervuarą, kurio užtenka 60 ir daugiau sekundžių.

Komplekte yra 2 antgaliukai (vienas ortodontinis antgalis breketams bei vienas klasikinis purkštuko antgalis, skirtas bendram valymui) bei 20 nuimamų lipdukų, kuriais vaikas gali apklijuoti savo naują burnos priežiūros įrenginį.
Prieš vaikams pradedant naudoti irigatorių, supažindinkite jį su įrenginio veikimu. Pirmiems kartams nustatykite silpniausią slėgio pulsaciją. Vėliau, palaipsniui, pereikite prie stipresnės pulsacijos. Ir atminkite, kad pirmiausia dantukus ir tarpdančius reikia išvalyti irigatoriumi, o tik paskui valyti dantų šepetėliu su dantų pasta.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus