Tarpdančių valymo patarimai taupantiems laiką | Waterpik

Sutaupykite laiko: tarpdančius nepriekaištingai išvalyti jau galite ir duše!

Tarpdančių valymas duše

Sutaupykite laiko: tarpdančius nepriekaištingai išvalyti jau galite ir duše!

Tikriausiai žinote, kad nepakanka dantis valyti vien tik dantų šepetėliu. Šepetėlis nuvalo tik dantų paviršių. O visą tai, kas yra tarp dantų – palieka. Tarpdančiuose kaupiasi maisto likučiai ir bakterijos, kurios gali sukelti rimtų dantų problemų, įskaitant blogą burnos kvapą, pakitusią dantų spalvą ir net priešlaikinį dantų netekimą.

Deja, bet dauguma žmonių net ir žinodami galimas pasekmes dėl prastos burnos higienos priežiūros, praleidžia dantų valymą, motyvuodami laiko stoka.

Waterpik® sukūrė tobulą irigatorių, kurį, taupant laiką, galima naudoti duše, nes jis yra pagamintas iš vandeniui atsparaus korpuso. Dėka šios savybės, dantų bei tarpdančių priežiūra galima greitai pasirūpinti net ir būnant duše. Duše naudoti galima šiuos bevielius Waterpik® modelius: WF-03, WF-10, WP-560, WP-562, WP-563.

Šie modeliai yra itin kompaktiški ir patogūs.

Waterpik® modeliai kuriuos galima naudoti duše

WF-03. Šis modelis komplekte turi 3 antgaliukus (2 standartinius ir 1 ortodontinį), 2 slėgio nustatymo lygius, 3 AA keičiamas baterijas. Rezervuaro talpos užtenka apie 30 sekundžių. Jis puikiai tinka kaip antrasis irigatorius šeimoje, atostogų ar komandiruočių metu, kasdien naudojant stacionarų modelį.


WF-10. Naujasis „Cordless Select Water Flosser“ yra patogus, nešiojamas ir puikiai tinka mažuose vonios kambariuose ar keliaujant. Modelis komplekte turi 4 antgaliukus (2 standartiniai, 1 implantams ir 1 breketams), 2 slėgio nustatymo lygius. Yra pakraunamas ir nešiojamas. USB įkrovimo sistema su magnetiniu įkrovikliu. Rezervuaro talpos užtenka daugiau nei 45 sekundėms.

WP-560 | WP-562 | WP-563. Modeliai „Cordless Advanced“ turi magnetinę įkrovimo sistemą (greitasis įkrovimas trunka tik 4 valandas), pasižymi itin tyliu veikimu. Modeliai komplekte turi 4 antgaliukus (2 standartiniai, 1 implantams ir 1 breketams), 3 vandens srovės stiprumo lygius. Antgalis gali būti pasukamas 360 laipsnių kampu. Komplektacijoje rasite ir kelioninį krepšį. Šių 3 modelių skirtumas – korpuso spalva.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus