Ką daryti, kai dantys linkę kaupti apnašas | Waterpik

Ką daryti, kai dantys linkę kaupti apnašas

Dantų apnašos

Ką daryti, kai dantys linkę kaupti apnašas

Yra žmonių, kurie neskiria daug dėmesio burnos higienai, retai valo dantis, valgo ne itin sveiką maistą, turi žalingų įpročių, retai lankosi pas odontologą, tačiau turi sveikus dantis. Tačiau yra ir tokių, kurie skiria daug dėmesio burnos higienai, mažiausiai 2 kartus per dieną valo dantis, reguliariai, profilaktiškai lankosi pas odontologą ir negali pasidžiaugti sveikais dantimis.

 

Viena dažniausiai pasitaikančių nesveikų ir gendančių dantų priežasčių – apnašos. Pas vienus jos būna vos matomos, o kiti jas iš karto pastebi ir, deja, ne visada gali lengvai pašalinti. Žmonėms, kurių dantys turi polinkį kaupti apnašas, pakanka keletą dienų prastai išsivalyti dantis ir apnašos jau ima kietėti suformuodamos akmenis.

 

Parengėme atmintinę, ką reikėtų daryti, kad dantys būtų sveiki.

 

 1. Mažiausiai du kartus per dieną valykite dantis ir tarpdančius.
 2. Venkite maisto ir žalingų įpročių kurie didina apnašų atsiradimą.
 3. Visapusei burnos higienai rinkitės irigatorių kuris komplektacijoje turi „Triple Sonic“ dantų šepetėlį.
 4. Reguliariai lankykitės pas odontologą.

Burnos irigatoriaus privalumai

 

Kad tarpdančiuose neliktų maisto likučių ir nesidaugintų bakterijos, būtina po valgio ar bent jau prieš miegą, itin kruopščiai išvalyti tarpdančius. Tarpdančių valymui rinkitės sertifikuotus Waterpik® irigatorius. Atliktais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Waterpik® pagalba tarpdančius išvalysite geriau nei tradiciniu dantų siūlu. Be to, laboratoriniai tyrimai parodė, kad burnos higienai naudojant irigatorių, nuo dantų pašalinama iki 99,9 proc. apnašų.

 

Tai ką valgome taip pat turi įtakos mūsų dantų būklei. Dauguma mūsų mėgsta angliavandenius, nes būtent toks maistas yra vienas svarbiausių ir greičiausių energijos šaltinių. Bet kartu tai ir apnašų kaupimosi priežastis. Burnos ertmės mikroorganizmai labai mėgsta cukrų, skaido jį ir išskiria danties paviršiuje rūgštis, kurios mažina dantų emalyje kalcio bei fosforo santykį. Ko pasekoje prasideda emalio tirpimas, atsiranda palankios sąlygos dantų ėduoniui vystytis.

 

Efektyvūs dantų valymo sprendimai

 

Kasdieniam dantų valymui rinkitės dantų šepetėlį turintį „Triple Sonic“ savybes. Šis šepetėlis puikiai nuvalo apnašas nuo dantų. Dantys tampa lyg nupoliruoti. Na, o kad namų vonios kambarys būtų kuo mažiau apkrautas, burnos higienai rinkitės Waterpik® CC-01 irigatorių, jis komplektacijoje turi „Triple Sonic“ dantų šepetėlį.
Tiek tiems, kurie gerai valosi dantis ir kurių dantys neturi polinkio kaupti apnašas, tiek kitiems, kurie turi prastesnius individualios burnos higienos įgūdžius, net džiaugiasi sveikais dantimis, rekomenduojama kas 12 mėnesių lankytis pas šeimos odontologą.

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus