Dantenų kraujavimas | Waterpik
5733
blog_post-template-default,single,single-blog_post,postid-5733,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive,cookies-not-set

Dantenų kraujavimas

Dantenų kraujavimas

Susiduriate su rūpesčiais kuomet reikia valyti dantis? Kamuoja nuolatos kraujuojančios dantenos? Dantenų kraujavimas – nuo šiol lengvai įveikiama problema. Užkirsti kelią dantenų kraujavimui galima labai paprastais ir praktikoje patikrintais būdais.

 

Kodėl dantenos pradeda kraujuoti ir kaip tai sustabdyti?

Jeigu dantenos kraujuoja tik retkarčiais, kuomet valotės dantis, pergyventi neverta, nes kraujavimo priežastis gali būti tiesiog per kietas dantų šepetukas ar netaisyklingais judesiais atliekamas dantų valymas.

Tačiau jeigu susiduriate su dantenų kraujavimu nuolatos, priežastis galėtų būti netinkama burnos ertmės priežiūra, vitamino B12 trūkumas, įvairūs hormoniniai pokyčiai, taip pat dantų akmenys ar parodontozė. Tikslią dantenų kraujavimo priežastį nustatys Jūsų odontologas.

Ką daryti, jei kamuoja kraujuojančios dantenos?

  • valgyti daug vaisių, daržovių bei maisto produktų, kurie turi vitamino B;
  • atsargiais sukamaisiais judesiais valyti dantis naudojant tik minkštą šepetėlį;
  • šalinti apnašas nuo liežuvio;
  • naudoti dantų siūlą;
  • po kiekvieno valgymo naudoti burnos skalavimo skystį;
  • vengti rūkymo;
  • periodiškai apsilankyti pas odontologą.

 

Kuo mažiau burnos ertmėje kaupsis apnašų, dantų akmenų ar maisto likučių, tuo mažesnė dantenų kraujavimo tikimybė, todėl pirmiausia būtina laikytis nepriekaištingos švaros ir higienos.

Modernūs burnos irigatoriai padės įveikti dantenų kraujavimo problemas, todėl kraujuojančias dantenas galėsite tiesiog pamiršti. Šie irigatoriai yra sukurti taip, kad pašalintų net ir pačius menkiausius maisto likučius ir burnos ertmėje susikaupusias apnašas. Minkšti šepetėliai padeda užtikrinti švelnumą dantų valymo metu, todėl valytis dantis taps kur kas lengviau ir maloniau nei prieš tai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.