Paradantozė – kaip ją įveikti? | Waterpik
5735
blog_post-template-default,single,single-blog_post,postid-5735,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Paradantozė – kaip ją įveikti?

Paradantozė

Paradantozė – kaip ją įveikti?

Paradantozė, dar kitaip vadinama periodontitu tai dantenų liga, kurią būtina skubiai gydyti apsilankant pas savo odontologą. Ne mažiau svarbu rūpintis burnos higiena ir tinkamai valytis dantis. Kaip tai padaryti, ir kokios papildomos priemonės gali būti taikomos, sužinosite šiame straipsnyje.

Kruopštumas valant dantis

Paradantozės gydymas bus kur kas efektyvesnis, jeigu rūpestingai valysitės dantis. Būtina pašalinti visas dantų apnašas ir paradantozės grėsmę sukeliančius mikrobus. Tai padės padaryti tinkamas dantų šepetukas ir atsargūs sukamieji judesiai valant dantis, pašalinant apnašas ir nuo liežuvio. Nepamirškite išvalyti tarpdančių ir kitų sunkiai prieinamų burnos ertmės vietų, kuriose kaupiasi maisto likučiai.

Burnos irigatoriai

Modernūs Waterpik burnos irigatoriai gali puikiai padėti įveikti paradantozę bei jos sukeliamus rūpesčius. Šie prietaisai pašalina tarp dantų susikaupusius maisto likučius, išvalo dantis dar kruopščiau nei dantų šepetukas. Išvalomi tarpdančiai, atokiausios burnos ertmės vietos, pašalinamos dantų apnašos ir mikrobai.

Švari burnos higiena – tai patikimas sveikatos garantas. Užkirskite kelią parodantozei jau dabar!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.