#1 IRIGATORIUS nuo 65€ Burnos ir Dantų Priežiūrai - Waterpik

Irigatorius Waterpik

Waterpik© prekės ženklas buvo įkurtas 1962 metais, Kolorado valstijoje, JAV. Tai — pirmoji kompanija Pasaulyje, išradusi burnos irigatorius ir ėmusi jais prekiauti. Nieko nuostabaus, kad įmonei nuolat investuojant į savo technologijų tobulinimą bei produktų dizainą, Waterpik tarpdančių valymo instrumentai tapo vieni iš populiariausių ir patikimiausių pasaulyje. Per 60 veiklos metų, gamintojas nuolat kuria prietaisus, kuriais žmonės gali profesionaliai rūpintis burnos higiena, neišeidami iš namų. Tai patvirtina daugiau, kaip 700 patentų, užregistruotų įvairiose valstybėse. Mes, 2024 m. būdami vieninteliai oficialūs Waterpik© atstovai Lietuvoje, džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums šio gamintojo irigatorius ir kitus produktus.

Kas yra burnos irigatorius?

 

Burnos irigatorius (angl. water flosser) yra burnos priežiūros priemonė, skirtas šalinti dantų apnašas, bakterijas ir maisto likučius iš burnos ir tarpdančių. Skirtingai nei kitos priemonės burnos higienai, irigatoriumi valomi nešvarumai, prietaisui purškiant pulsuojančią vandens srovę.

 

Veikimo principas

 

Darbo režimu, pulsuojanti vandens srovė yra sukuriama, kai elektrinis varikliukas suka mažą vandens siurblį ir taip pompuoja vandenį iš irigatoriaus vandens rezervuaro. Srovė,  išpurškiama per specialų antgalį tiesiai į tarpdančius ir tai suteikia puikią galimybę lengvai vandeniui prasiskverbti pakankamai giliai po dantenų linija bei efektyviai išvalyti užsiliekančias apnašas ir masažuoti dantenas.

 

Tarpdančių irigatoriai ir jų tipai

 

Rinkoje egzistuoja daug įvairių irigatorių tipų, tačiau Waterpik asortimente, dantų irigatoriai yra skirstomi į dvi pagrindines kategorijas:

 

  • Stacionarus burnos irigatorius. Šio tipo irigatoriai yra patys populiariausi ir patogiausi naudoti namuose. Įprastai jie yra laikomi ant spintelės ar vonios kriauklės. Šios kategorijos prietaisų vandens rezervuaras yra didžiausias, todėl vienu papildymu, vandens užteks, jog pulsuojančia srove be vargo išsivalytumėte tiek viršutinio, tiek apatinio žandikaulio tarpdančius. Stacionarūs irigatoriai turi daugiausia vandens srovės stiprumo reguliavimo galimybių, o dažniausiai — ir didžiausią antgaliukų komplektaciją standartiniame komplekte. Maža to, kai kurie stacionarūs irigatoriai turi ir dantų balinimo funkcijas, kuriomis pasinaudojus, dantų balinimas taps prieinamas tiesiog namuose.
  • Bevielis burnos irigatorius. Dar vadinamas nešiojamas ar belaidis (angl. cordless) irigatorius. Bevieliai irigatoriai yra kompaktiški, dėl to juos lengva įsidėti į kelioninį krepšį ar automobilį. Įmontuoti akumuliatoriai bei atskiri krovikliai suteikia daugiau lankstumo ir dėl to puikiai tinka tiems, kurie mėgsta keliauti. Tačiau, šio tipo irigatoriai turi mažiau srovės reguliavimo galimybių ir kompaktiškesnius vandens rezervuarus.
Dantų apnašų valymas
Irigatorius
Irigatorius
Irigatorius

Svarbiausias dantų irigatoriaus pasirinkimo aspektas — SAUGUMAS

Irigatorių purškiama vandens srovė tiesiogiai veikia Jūsų tarpdančius, todėl yra YPAČ SVARBU išsirinkti tinkamą naudoti aparatą, kurio techninė būklė yra patikrinta, o pats prietaisas yra saugus.

 

VISI Waterpik burnos irigatoriai bei kiti burnos higienos produktai turi kokybės sertifikatus, o jų veiksmingumas ir naudojimo saugumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais. Todėl savo prietaisus galime drąsiai rekomenduoti klientams ne tik mes, bet ir viso Pasaulio odontologai.

Remiantis universitetiniais klinikiniais tyrimais, Waterpik irigatoriai:

 

  • Pašalina iki 99.9% bioplėvelės apnašų;

 

  • Yra daugiau kaip 50% efektyvesni kovoje su dantenų uždegimu ir dėl jo kylančiu dantenų kraujavimu, nei įprastas dantų siūlas;

 

  • Yra 2 kartus efektyvesni už dantų siūlą, valant tarpdančius aplink implantus;

 

  • Daugiau kaip 60 metų klinikinių įrodymų pripažinti saugiais.
Burnos irigatoriai

Neretu atveju, žemesnėmis kainomis parduodami rytų gamintojų tarpdančių valymo prietaisai neturi jokių tyrimų, įrodančių jų kokybę ir saugumą, todėl yra rizika, kad pigiau įsigytas prietaisas bus netinkamas naudoti, purkš PER STIPRIĄ vandens srovę ar turės kitų defektų. Tai gali sukelti nemalonias ir net žalingas Jūsų pačių ir  burnos sveikatai pasekmes, todėl rekomenduojame visuomet teirautis produkto kokybės įrodymų. Juk šiuo atveju už kainas svarbesnė burnos higienos detalė — tai investicija į JŪSŲ sveikatą!

Kokį dantų irigatorių pasirinkti?

Stacionarus irigatorius

Sikiant palyginti burnos irigatorius ir pasirinkti geriausią tiek jam, tiek jai – kviečiame atkreipti dėmesį ir įvertinti šiuos aspektus:

 

  • Irigatoriaus tipas. Įvertinkite, ar labiau norėtumėt stacionaraus, tiesiog į elektros lizdą laidais įjungiamo prietaiso ar bevielio irigatoriaus kurio akumuliatoriai pakraunami.

 

  • Besinaudojančių asmenų kiekis. Irigatoriumi betkokiu atveju gali naudotis visa šeima, tai leidžia daryti įsigyti atskiri irigatoriaus antgaliai, tačiau stacionarūs irigatoriai turi didesnius vandens rezervuarus, dėl to jie gali būti patogesni didesnei šeimai.

 

  • Bendra jūsų burnos sveikatos būklė. Komplekte visada yra standartinis antgalis, o kai kurie irigatoriai turi ir specialius antgalius, kuriais lengviau pašalinsite apnašas, jei nešiojate implantus, tiltelį ar dantų karūnėles (WP-100, WP-160).

 

  • Irigatoriaus kaina. Kaina gali skirtis, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto prietaiso komplektacijos, tipo, funkcionalumo ar akcijos sąlygų, pirksite internetu ar fizinėje parduotuvėje.

Jei išsirinkti nepavyksta, rekomenduojame susipažinti su mūsų sukurta pagalbine informacija dažniausių klausimų puslapyje, kur atsakome į dažniausiai kylančius klausimus. Jeigu Jums reikia eksperto nuomonės, susisiekite su mumis ar pasikonsultuokite su savo higienistu. Klientams galime pademonstruoti, kaip teisingai naudoti irigatorius dantims valyti, užtikrinant kad šie liktų sveiki ir švarūs. Taip pat, pagal kiekvieno kliento individualius poreikius, parinksime Jums tinkamiausią burnos irigatorių pagal jums priimtinas kainas bei suteiksime kitą informaciją!

Kaip naudoti tarpdančių irigatoriu teisingai?

Pateikiame keletą patarimų, kaip naudoti burnos irigatorių, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų:

 

  1. Pripildykite burnos irigatoriaus rezervuarą šiltu vandeniu (galimybei esant – filtruoti).
  2. Tada, nukreipkite burnos irigatoriaus antgalį prie krūminių dantų, pasilenkite virš kriauklės.
  3. Įjunkite burnos irigatorių ir pradėkite valyti. Rankeną laikykite 90 laipsnių kampu, lyginant su dantimis ir purkškite. Vanduo, pastovia pulsuojančia srove purkš ir valys Jūsų tarpdančius.
  4. Pradėkite valyti nuo krūminių dantų tarpdančių ir po truputį veskite burnos irigatoriaus antgalį per visą burnos ertmę. Antgalis turi būti sutelktas ties dantenų linija ir vedamas dantų viršūnėmis ir vietomis tarp kiekvieno danties. Nepamirškite ir vidinės dantų pusės.
  5. Valymo procesas paprastai trunka apie 1 — 1,5 minutės. Kai baigsite, išpilkite likusį vandenį iš burnos irigatoriaus rezervuaro.
Kaip naudotis dantų irigatoriumi

Irigatoriaus valymas ir priežiūra

Burnos irigatorių valyti yra rekomenduojama bent kartą per tris — šešis mėnesius. Valymui reiktų naudoti vandenį ir actą.

 

  • Drėgna minkšta servetėle nuvalykite Waterpik burnos irigatoriaus korpusą nuo nešvarumų.

 

  • Nuimkite rezervuarą. Jeigu vandens rezervuaras turi išimamą guminę tarpinę, tuomet jį galima plauti indaplovėje. Išėmus tarpinę rezervuarą įdėkite į indaplovės puodelių skyrių (nenaudokite aukštos temperatūros ir nedžiovinkite indaplovėje) arba plaukite rankomis šiltame vandenyje su muilu.

 

  • Išvalyti irigatoriaus vidų galite pripylę pilną rezervuarą šilto vandens ir į vandenį papildomai įpylę 1 — 2 valgomuosius šaukštus maistinio 9% acto (acto kiekis priklauso nuo rezervuaro talpos). Palikite pastovėti apie 10 min ir po to nukreipkite rankenėlę į vonią ar kriauklę neįjunkdami burnos irigatoriaus (ant modelių kurių rankenėlės su ON/OFF svirtimi nustatykite ant ON padėties) ir leiskite vandeniui pačiam išbėgti. Bevielius burnos irigatorius įjunkite ant mažiausio greičio ir nukreipus į vonią ar kriauklę išleiskite visą rezervuaro vandenį iš sistemos (pakartokite kelis kartus). Baigus nukalkinimą, pripilkite švaraus šilto vandens ir praleiskite visą rezervuarą.

 

  • Panardinkite burnos irigatoriaus rankenėlę į stiklinę su vandeniu (1 valgomasis šaukštas maistinio 9% acto stiklinei vandens) ir palikite 5 — 7 min, po to nuplaukite rankenėlę šiltu vandeniu. Antgalis taip pat yra valomas, tam atlikti naudokite tuos pačius veiksmus.
    Antgaliai turėtų būti keičiami kas 3 — 6 mėn. priklausomai nuo jų tipo.

Burnos irigatoriaus nukalkinimą patariame daryti kas 3 — 6 mėn.

Prižiūrimas Waterpik burnos irigatorius tarnaus ilgiau.

P. S. Video medžiagoje Amerikoje naudojamas 4 — 5% actas, mūsų aprašyme acto proporcija sumažinta dėl Europoje naudojamo 9% acto.

Iškeiskite dantų siūlą į irigatorių

Žmonėms, turintiems jautrias dantenas, tarpdančių valymas siūlu kartais gali sukelti chronišką dantenų kraujavimą. Vaikai neretai iš viso nemėgsta naudoti siūlo, todėl tarpdančių valymas tampa nemalonia rutina. Tačiau to nedarant, padidėja įvairių dantenų ligų pasireiškimo rizika. Kaip alternatyvą tarpdančių siūlui, rekomenduojame naudoti burnos irigatorius, nes jie yra kur kas pranašesni ir šią rutiną padaro malonesnę:

 

  • Valant tarpdančius irigatoriumi yra mažiau tikėtini dantenų kraujavimo ir sudirgimo atvejai, nei tai darant siūlu, nes dantų valymas pulsuojančia vandens srove yra mažiau abrazyvus ir suteikia švelnesnį pojūtį;

 

  • Purškiama vandens srove daug kokybiškiau išvalomos gilios periodontinės kišenės, kurių dantų siūlu pasiekti negalime;

 

  • Lengviau išvalomos sudėtingos dantenų vietos aplink breketus;

 

  • Užtikrinama geresnė bendra dantenų būklė, užkertant kelią gingivitui, kadangi irigatoriaus purškiama srovė prasiskverbia ir yra išvalomi įstrigę maisto likučiai ir bakterijos.

 

Galiausiai, kai kuriems žmonėms valyti tarpdančius tradiciniu plastiko ar nailono dantų siūlu yra skausminga bei dantenas dirginanti patirtis, tad kodėl jos nepakeisti į malonią, įsigijus burnos irigatorių? Vis gi, juo tarpdančius valyti yra būtina, kadangi tik taip galime išvalyti apnašas po dantenų linija, kur įprastu dantų šepetėliu to padaryti neišeina, bei užkirsti kelią susidaryti akmenims.

Kaip dažnai naudoti irigatorius

1. Kiek kartų per dieną reikia valyti tarpdančius irigatoriumi?

Geriausia būtų irigatorių naudoti 2 kartus per dieną: ryte ir vakare.

Įprastai, naudokite Waterpik prietaisus bent kartą per dieną. Norint išlaikyti gerą burnos sveikatą, rekomenduojame bent du kartus per dieną (ryte ir vakare) valyti dantis įprastu dantų šepetėliu su dantų pasta; ir bent vieną kartą tarpdančius išvalyti burnos irigatoriumi.

Primename, kad pirmiausia tarpdančius reikia išvalyti irigatoriumi, o tik tada valyti dantis šepetėliu.

2. Kaip dažnai reikia naudoti irigatorių, turint breketus arba dantų implantus?

Jei turite breketus, implantus ar vainikėlius, kuriuos sunku išlaikyti švarius, tikėtina, kad įrenginiu norėsite naudotis dažniau, nei kartą per dieną. Waterpik® galite naudoti bet kada ir bet kiek kartų, jei yra noras išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas ar pašalinti maisto likučius.

Jei jaučiate poreikį prietaisu naudotis dažniau, jums praverstų belaidis, nešiojamas irigatorius, kurį galėtumėte naudoti, kai esate toli nuo namų ar keliaujate. Tokiu atveju, jums labiau tiks belaidis modelis.

3. Kaip dažnai naudoti irigatorius, esant pažeistoms dantenoms ar turint dantenų ligų?

Jei Jūsų odontologas nustatė, kad turite dantenų ligą, jis gali rekomenduoti irigatorių naudoti dažniau, nei kartą per dieną, kol dantų ligos simptomai išnyks. Šiuo atveju būtina odontologo konsultacija.

Irigatorius

          1
          Sveikiname gavus nemokamą LT pristatymą!
          Irigatorius
          99.00 
          (Sutaupykсохранятьsaglabātsalvestada 18%)
          -
          +
          Panaudoti nuolaidos kodą:
          Tarpinė suma – 1 produktas
          Shipping & taxes calculated at checkout.
          99.00 
          Apmokėti