Efektyvus liežuvio valymas su irigatoriaus specialiu antgaliu | Waterpik

Efektyvus liežuvio valymas su irigatoriaus specialiu antgaliu

Liežuvio valymas su irigatoriumi

Efektyvus liežuvio valymas su irigatoriaus specialiu antgaliu

Dauguma mūsų kasdien skiria dėmesį šiai paprastai, bet dažnai pamirštamai procedūrai – liežuvio valymui. Tai svarbi burnos priežiūros dalis, kurią turėtume įtraukti į savo kasdienę burnos higienos rutiną, nes liežuvio valymas turi daug privalumų.

 

Kodėl turėtumėte valyti liežuvį?

 

Pirma, liežuvio valymas padeda pašalinti bakterijas ir mikrobus, kurie gali prisidėti prie blogo burnos kvapo. Bakterijos kaupiasi ant liežuvio paviršiaus ir tik reguliarus valymas gali jas pašalinti. Tai svarbu atlikti ne tik dėl kvapo, bet ir dėl bendros burnos sveikatos.

 

Kitas svarbus privalumas – liežuvio valymas prisideda prie bendros burnos higienos palaikymo. Jis padeda išvengti dantų ėduonies, gingivito ir kitų burnos sveikatos problemų. Tai ypač svarbu, jei norite turėti gražius, sveikus dantis.

 

Be šių tiesioginių privalumų, liežuvio valymas taip pat prisideda prie skonio jutiklių. Švarus liežuvis leidžia geriau jausti maisto skonį.

 

Taip pat negalima pamiršti estetinio aspekto. Liežuvio valymas prisideda prie geresnės bendros burnos estetikos. Juk švarus liežuvis yra svarbi estetinės šypsenos dalis.

 

Kaip geriausia valyti liežuvį?

 

Liežuvį valyti galima tam skirtu gremžtuku. Taip pat galima su specialiu dantų šepetėliu, kurio kita pusė yra grubesnė ir skirta būtent liežuviui valyti. Galima tą daryti ir įprastu dantų šepetėliu, jo šereliais, tik tuomet dantų šepetėlį teks keisti dažniau.

 

Tačiau mūsų nuomone, geriausias ir patogiausias būdas valyti liežuvį yra pasitelkiant irigatorių ir specialų antgaliuką – liežuvio valiklį TC. Tokiu atveju Waterpik irigatorius atlieka visas funkcijas: išvalo sunkiai pasiekiamas burnos ertmes, išvalo tarpdančius, nuvalo apnašas, pamasažuoja dantenas ir pakeitus antgalį – nuvalo liežuvį.

 

Jei šeimoje irigatoriumi naudojasi daugiau kaip vienas asmuo ir visi turi savo atskirus antgaliukus, atminkite, kad ir liežuvio valymo antgaliuką TC taip pat turėtumėte turėti kiekvienas savo.

 

Gerai burnos higienai svarbiausia, kad dantys būtų valomi du kartus per parą, tarpdančiai – bent kartą, nes 80 procentų dantų ligų atsiranda dėl prastos burnos higienos.

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus