Stacionarus ir belaidis Waterpik®? Kurį rinktis? | Waterpik

Stacionarus ir belaidis Waterpik®? Kurį rinktis?

juodas bevielis irigatorius

Stacionarus ir belaidis Waterpik®? Kurį rinktis?

Visi Waterpik® modeliai pasižymi klinikiniais tyrimais įrodyta nauda: kasdienis irigatoriaus naudojimas gerina dantenų būklę, panaikina iki 99,9% apnašų bei šalina bakterijas. Modelio pasirinkimas priklauso nuo poreikių ir prioritetų. Kad būtų lengviau apsispręsti kokio tipo įrenginį rinktis, rekomenduojame remtis šiomis pagrindinėmis gaminio funkcijomis:

– Šeimos narių, įrenginio naudotojų skaičius;

– Rezervuaro talpa;

– Dydis ir planuojama laikymo vieta.

Šeimos narių, įrenginio naudotojų skaičius

Vienam asmeniui dažniausiai rekomenduojame rinktis WP-250 modelį. Į šio modelio komplektaciją įeina 2 tarpdančių valymo antgaliai (klasikinis kasdienis JT ir implantinis PS). Taip pat tinka ir bevieliai modeliai. Dviejų ar daugiau asmenų šeimai rekomenduojame rinktis WP-160 arba WP-100 modelį. Tai – patys populiariausi mūsų prietaisai. Šie irigatoriai turi didelę vandens talpą (650 ml) ir jų komplekte yra 7 antgaliai. Taip pat tinka ir kiti Waterpik® modeliai.

Rezervuaro talpa

Stacionarūs modeliai turi itin dideles vandens rezervuaro talpas. Tai aktualu nešiojantiems breketus, turintiems implantus, siaurus tarpdančius, nes tuomet reikia kruopštumo, sunaudojama daugiau vandens. Priklausomai nuo naudojamo slėgio nustatymo, naudodami stacionarų modelį, įrenginį galėsite naudoti apie 60–90 sekundžių. Tuo tarpu belaidį modelį apie 45 sekundes.

Stacionarių modelių rezervuarų talpa yra nuo 444ml iki 650ml (444 ml vandens talpa yra WP-250 ir WP-260 modeliuose, o visuose kituose talpa – 650 ml). Gerai burnos higienai reikia daugiau laiko, tad jums gali tekti papildyti belaidžio modelio rezervuaro talpą, kad baigtumėte išsivalyti dantis bei tarpdančius.

Dydis ir planuojama laikymo vieta

Jei jūsų vonios kambarys yra erdvus ir turite pakankamai vietos įrenginiui laikyti, tuomet rekomenduojame rinktis stacionarų modelį. Stacionarūs modeliai yra įvairių dydžių, pvz. vieno populiariausių modelių Waterpik® Ultra WP-100 pagrindas yra vos 13,5 cm. Stacionariam modeliui taip pat svarbu, kad netoli kriauklės būtų elektros lizdas. Įrenginio laido ilgis – 1,35m. Tuo tarpu belaidžiams modeliams rozetės vonios kambaryje gali ir nebūti. Belaidį modelį taip pat renkasi tie, kurie dažnai keliauja, mėgsta burnos higiena rūpintis duše, nes kai kurie modeliai yra atsparūs vandeniui. Renkasi ir tie, kurie neturi pakankamai daug laisvos vietos vonios kambaryje.

Taip pat verta paminėti ir tai, kad stacionarūs burnos irigatoriai dažniausiai turi didelę antgaliukų komplektaciją. Belaidžiai burnos irigatoriai yra kompaktiškesni, juos lengva pasiimti kartu su savimi keliaujant.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus