Klinikinių tyrimų svarba renkantis burnos irigatorių | Waterpik

Klinikinių tyrimų svarba renkantis burnos irigatorių

Klinikinių tyrimų svarba renkantis irigatorių

Klinikinių tyrimų svarba renkantis burnos irigatorių

Dantų sveikata priklauso ne tik nuo tinkamos jų priežiūros, bet ir nuo to kokiu dantų šepetėliu bei irigatoriumi naudojatės. Visi žinome, kad kietas dantų šepetėlis nėra pats geriausias sprendimas jautriems dantims. Tačiau ar žinojote, kad burnos higienai pasirinkus nekokybišką ir neturintį pagristų klinikinių tyrimų irigatorių, jūs kenkiate savo sveikatai.

Nepakanka tik du kartus per dieną dantis valyti įprastu dantų šepetėlių. Norint, kad dantys ir burnos ertmė būtų sveika, būtinas ir kruopštus tarpdančių valymas. Įvairūs moksliniai tyrimai įrodė, kad net 40 proc. maisto likučių bakterijų lieka tarpdančiuose, todėl reikia juos kruopščiai valyti. Tam rinkitės Waterpik® irigatorių – Nr.1 visame pasaulyje.

Kokybiški ir sertifikuoti gaminiai ne tik išsiskiria vandens srovės pulsacija, bet ir savo veiksmingumu:

 • Efektyviai šalinamos apnašos: nuo valomų vietų pašalinama iki 99,9 % apnašų.
 • Sveikesnės dantenos: klinikiniu būdu įrodyta, kad iki 50 % veiksmingiau pagerinama dantenų būklė, palyginus su tarpdančių siūlu.
 • Puikiai tinka implantų priežiūrai: klinikiniu būdu įrodyta, kad iki 2 kartų veiksmingiau pagerinama dantenų būklė prie implantų, palyginus su tarpdančių siūlu.


Norėdami naudotis prietaisu, pasilenkite virš kriauklės ir nukreipkite antgaliuką tarp dantų bei dantenų ir lėtai judėkite prie kiekvieno danties, sukdami riešą. Įrenginiu rekomenduojama naudotis prieš dantų valymą dantų šepetėliu, du kartus per dieną.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dantų ir tarpdančių valymas įprastu dantų šepetėliu kartu su Waterpik® yra 3,1 karto efektyvesnis nei tiesiog valymas šepetėliu. Be to, burnos higiena rūpinantis su kliniškai patvirtintu įrenginiu, beveik trečdaliu sumažėja kraujavimo aplink dantenas tikimybė. Irigatoriaus naudojimas kartu su elektriniu dantų šepetėliu mažina ne tik apnašas, bet ir dantenų audinių uždegimus. Ir tai dar ne viskas. Naudojant kokybišką ir klinikiniais tyrimais patvirtintą įrenginį galite pasiekti geresnių rezultatų gydant periodantitą. Prieš pradedant naudotis įrenginiu, būtinai turite pasikonsultuoti su savo odontologu.

Jei norite išsamiau susipažinti ir gauti daugiau informacijos apie atliktus Waterpik® tyrimus ir jų rezultatus, kviečiame apsilankyti oficialioje gamintojo svetainėje, kurioje pateikiami įvairių tyrimų rezultatai.

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus