Dantų implantų priežiūra: Kasdienės rekomendacijos | Waterpik

Kasdienės dantų implantų priežiūros rekomendacijos

Dantų implantų priežiūra

Kasdienės dantų implantų priežiūros rekomendacijos

Dantų implantai reikalauja dar kruopštesnės, negu dažnai esame linkę galvoti, priežiūros. Tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti kad ir visą gyvenimą. Ir priešingai – jeigu dantų implantų priežiūrą apleisime, valysime juos atmestinai, ilgainiui gali tekti patirti nemenkų nuostolių. Šiame straipsnyje sužinosite specialistų rekomendacijas dantų implantų priežiūrai ir kaip užkirsti kelią daugeliui burnos ertmės susirgimų.

Kruopštus implantų valymas kasdien


Implantai turėtų būti valomi lygiai taip pat atsakingai ir rūpestingai, kaip ir tikri dantys. Netiesa, jog implantams nereikia tiek daug priežiūros, kaip savo tikriems dantims. Neprižiūrint uždegimas gali įsismelkti į kaulus, kuriuose yra įsriegti implantai, o tai gresia sunkiais padariniais. Pasitaiko net tokių atvejų, kai neprižiūrimus implantus tenka perdaryti naujai.


Itin svarbus yra tarpdančių valymas apie implantus ir kitus dantis. Tarpdančiuose paprastai lieka daugybė smulkių maisto likučių ir apnašų. Deja, net dantų siūlas negali pašalinti 100% visų tarpdančiuose esamų nešvarumų. Norint maksimalaus efekto, derėtų pasinaudoti veiksmingesniais burnos higienos sprendimais.


Dantų siūlo naudojimas implantams gali net pakenkti. Neatsargiai braukiant dantų siūlu kyla grėsmė pažeisti jungtį tarp dantenų ir implanto. Implantams valyti reikėtų rinktis ir minkštesnius dantų šepetukus. Idealus variantas – vieno danties šepetėlis, leidžiantis lengviau pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Dar geriau – specialus burnos irigatorius. Taip pat rekomenduotina naudoti dantų pastą be fluoro, kadangi fluoras skatina titano, iš kurio dažnai gaminami implantai, koroziją.


Turint implantus vertinga reguliariai lankytis odontologijos klinikoje profesionaliai burnos higienai (bent kartą per 6 mėn.). Dantų akmenys ir visos apnašos turi būti pašalinti, kad nesikauptų burnos ertmėje ir nekeltų grėsmės dantų gedimams.

Burnos irigatorių nauda


Specialiai dantų implantų priežiūrai sukurtas irigatorius gali būti puikiu sprendimu nenorintiems skirti daug pastangų dantų valymui. Su irigatoriumi galėsite valytis dantis greitai ir lengvai, kadangi tai yra automatizuotas prietaisas. Užtenka tik vedžioti irigatorių po dantis, tarpdančius, kitas burnos vietas ir švelni vandens srovė atliks savo darbą. Rezultatas – itin efektyvus maisto likučių ir apnašų pašalinimas iš tarpdančių ir kitose burnos ertmės vietose, kur nešvarumų kaupiasi daugiausiai.


Irigatorius ypač pravartus valant dantų implantus, kadangi veikia labai švelniai, nepažeidžia dantų paviršiaus. Juo galima naudotis ir esant jautrioms dantenoms ar dantims, susiduriant su burnos ertmės problemomis.


Metas perkelti savo kasdienę burnos ertmės higieną į kitą lygmenį! Su burnos irigatoriais galėsite pasirūpinti dantų implantų priežiūra beveik be jokių pastangų.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus