Kalėdinių dovanų idėjos nepriekaištingai burnos priežiūrai | Waterpik

Kalėdinių dovanų idėjos nepriekaištingai burnos priežiūrai

Kalėdinė dovana Irigatorius

Kalėdinių dovanų idėjos nepriekaištingai burnos priežiūrai

Artėja šventinis laikotarpis, tačiau jūs dar svarstote kuo ir kaip šiemet nustebinti savo artimuosius? Ne paslaptis, kad geriausia dovana – dėmesys ir rūpestis artimaisiais. Dėl šios priežasties, rekomenduojame dovanoti praktišką Kalėdų dovaną – Waterpik® irigatorių. Su juo jūsų artimieji galės kruopščiai rūpintis burnos higiena.

Waterpik® – labiausiai rekomenduojamas burnos priežiūros prekės ženklas. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jis dantenomis pasirūpina iki 50 % veiksmingiau už tarpdančių siūlą, nes nuo valomų vietų pašalina iki 99,9% apnašų.

Kalėdinė dovana suaugusiam


Prieš renkant dovaną, pasidomėkite ar būsimo dovanos gavėjo vonios kambaryje prie kriauklės yra elektros lizdas. Nuo to priklausys kokio tipo irigatorius labiausiai tiks: stacionarus ar bevielis.

Jei dovaną ketinate dovanoti vienam asmeniui, kuris tik vienas naudosis įrenginiu, rekomenduojame rinktis WP-250 modelį. Šio modelio komplekte bus 2 tarpdančių valymo antgaliai (klasikinis kasdienis JT ir implantinis PS). Vieno žmogaus tarpdančių priežiūrai taip pat tiks šie bevieliai modeliai: WF-03, WP-450, WP-462.

Jei dovana naudosis du ar daugiau asmenų, pavyzdžiui jūsų tėvai, rekomenduojame rinktis populiariausius mūsų gaminius: WP-160 arba WP-100 modelį. Šie irigatoriai turi didelę vandens talpą, kuri siekia 650 ml ir jų komplektacijoje yra net 7 antgaliai. Be jau minėtų modelių, dviem asmenims taip pat tiktų WP-660, WP-662, WP-112 ir dauguma bevielių modelių.

Kalėdinė dovana vaikui


Kalėdos puiki proga vaikui padovanoti tai, ko jis gal būt ne visai tikisi, tačiau labai pravers, kad dantukai ilgiau būtų sveiki ir prižiūrėti. Waterpik® yra sukūręs specialų vaikišką irigatorių WP-260 FOR KIDS. Jo komplektacijoje yra 20 nuotaikingų, nuimamų lipdukų, kuriais galima apklijuoti burnos irigatorių. Šiuo įrenginiu gali naudotis vaikai nuo 6 metų. Jis taip pat tinka vaikams, kurie nešioja breketus arba negali naudoti dantų siūlo.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus