Kaip sustiprinti dantenas: greitas ir efektyvus būdas | Waterpik

Kaip sustiprinti dantenas: greitas ir efektyvus būdas

Kaip sustiprinti dantenas

Kaip sustiprinti dantenas: greitas ir efektyvus būdas

Jei svarstote, kaip sustiprinti dantenas per trumpą laiką, mes turime Jums tikslų atsakymą! Apsvarstykite galimybę pradėti naudoti Waterpik® irigatorių! Dvejojate galvodami, kad tai gali būti nepatogu arba gali pakenkti jūsų dantenoms? Šiame straipsnyje paneigsime šią dvejonę argumentuotais įrodymais.

Tarpdančių valymas šiuo įrenginiu yra malonus ir efektyvesnis už dantų siūlą.


Tarpdančių valymas dantų siūlu gali būti skausmingas. Jei naudojate per daug jėgos arba tarpas tarp dantų yra siauras, siūlas gali nutrūkti ir sužeisti dantenų audinį. Tuo tarpu tarpdančių valymas irigatoriumi yra patogesnis. Pulsuojantis vanduo ramina dantenas. Įrodyta, kad burnos irigatorius yra veiksmingesnis – klinikiniai tyrimai rodo, kad pulsuojanti vandens srovė mažina kraujavimą iš dantenų ir valymo metu pašalina apnašas.

Tinkamai naudojant Waterpik® irigatorių jis nedarys žalos dantenoms, jei laikysitės šių patarimų

 • Naudokite šiltą vandenį.
 • Pradėkite nuo žemiausio slėgio nustatymo.
 • Nukreipkite įrenginio antgalį į dantenų liniją 90 laipsnių kampu.


Tiek pradedant naudotis įrenginiu pirmą kartą, tiek vėliau, į vandens talpą pilkite tik šiltą vandenį. Taip bus maloniau, ypatingai jei turite jautrius dantis.

Tinkamas vandens slėgis yra ypatingai svarbus, pradedant naudoti įrenginį. Pradėkite nuo žemiausio slėgio nustatymo, kad pajustumėte, kaip reaguoja jūsų dantenos. Kai jūsų dantenos prisitaikys prie naujų pojūčių, galite palaipsniui didinti slėgį.

Naudojant prietaisą būtinai nukreipkite antgalį į dantenų liniją 90 laipsnių kampu. Pradžioje, kol pojūčiai nauji, valant galite daryti trumpas, kelių sekundžių pauzes arba naudokite įjungimo/išjungimo funkciją, kad galėtumėte laikinai sustabdyti vandens tekėjimą.

Kaip sustiprinti dantenas su Waterpik®


Jei reguliariai nesinaudojote irigatoriumi, jums gali prireikti kelių savaičių kasdieninio valymo įrenginiu, kad sustiprintumėte dantenas. Taip yra dėl dantenų sveikatos problemų, ne dėl paties valymo prietaisu. Jei diskomfortas išlieka ir po kelių savaičių arba kraujuoja dantenos, jas skauda, dantenos yra paraudusios ir patinusios, rekomenduojame kreipkitės į odontologą, kad įvertintų jūsų burnos būklę.

Kasdien naudojant Waterpik® garantuojame, kad per 14 dienų turėsite stipresnes ir sveikesnes dantenas.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus