Kaip pasirūpinti taisyklinga breketų priežiūra? | Waterpik

Kaip pasirūpinti taisyklinga breketų priežiūra?

Kaip pasirūpinti taisyklinga breketų priežiūra?

Kaip pasirūpinti taisyklinga breketų priežiūra?

Dantų breketai – tai tiesiog nepamainomas sprendimas ištiesinti kreivus dantis, tačiau nešiojant juos dažnai susiduriama su burnos higienos priežiūros rūpesčiais. Būtent todėl svarbu pasirūpinti tinkama breketų priežiūra.

 

Netinkamai prižiūrimi dantų breketai gali sukelti įvairius burnos ertmės susirgimus. Šiame straipsnyje pasiaiškinsime, kokių priemonių reiktų imtis norint užtikrinti nepriekaištingą burnos ertmės sveikatą.

 

Rūpestingai valykitės dantis

 

Valant dantis, svarbu atsižvelgti į šias 4 taisykles:

 

 1. Išvalyti vidinius dantų paviršius minkštu šepetėliu, taip pat pakartotinai išvalyti dantis virš breketų ir po breketais.
 2. Valyti dantis sukamaisiais judesiais, daugiausiai dėmesio skiriant toms dantų vietoms, ties kuriomis sumontuoti breketai.
 3. Naudoti specialų eglutės formos tarpdančių šepetėlį ir valyti už breketo vielos esančias dantų vietas.
 4. Kiekvieną vakarą naudoti specialų tarpdančių siūlą.

 

Labai daug pagelbėti gali burnos irigatorius – itin moderni ir efektyvi priemonė prižiūrint dantų breketus. Naudojant irigatorius, breketų priežiūra tampa kur kas lengvesnė ir patogesnė. Nebereikia vargti su dantų šepetuku ir tarpdančių siūlais, todėl burnos irigatorius – tai puiki investicija besirūpinantiems burnos ertmės sveikata.

 

Pasirūpinkite savo sveikata pasinaudodami modernių technologijų teikiamomis galimybėmis. Burnos irigatoriai – greita, lengva, paprasta ir už prieinamą kainą.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus