Kaip namų sąlygomis prižiūrėti ir išvalyti Waterpik® irigatorių | Waterpik

Kaip namų sąlygomis prižiūrėti ir išvalyti Waterpik® irigatorių

Waterpik irigatoriaus priežiūra ir valymas

Kaip namų sąlygomis prižiūrėti ir išvalyti Waterpik® irigatorių

Kad prietaisas tarnautų ilgiau, neprarastų savo pirminės išvaizdos, spaudimo bei efektyvumo, būtina jį kas 6 mėnesius valyti, atliekant nukalkinimo procedūrą. Jei mineralines nuosėdas įrenginyje pastebėsite anksčiau, valymo procedūrą galite atlikti ir anksčiau rekomenduojamo termino.

Kaip valyti išorę

 

Norėdami nuvalyti irigatoriaus korpusą nuo nešvarumų, valykite jį drėgna, minkšta šluoste. Valymui galite naudoti ir valiklį, jei jis nėra abrazyvus.

 

Kaip išvalyti vandens rezervuarą

 

Vandens rezervuaras yra vieta, kurioje laikomas vanduo. Nuimkite rezervuarą ir išplaukite jį šiltame vandenyje su muilu. Jei irigatoriaus rezervuaras turi išimamą guminę tarpinę, jį galima plauti indaplovėje. Prieš vandens talpos plovimą indaplovėje, būtinai išimkite tarpinę ir tik tuomet rezervuarą dėkite į indaplovės puodelių skyrių. Plovimui nenaudokite aukštos temperatūros ir nedžiovinkite indaplovėje.

 

Kaip valyti vidų

 

Kai vandens rezervuaras bus švarus, pripilkite jį pilną šilto vandens ir į vandenį įpilkite 1-2 valgomuosius šaukštus maistinio 9% acto. Irigatoriams turintiems mažesnę vandens talpą pakaks 1 šaukšto acto, o turintiems didesnius, apie 650 ml, reikės 2 šaukštų. Praleidus vandens ir acto mišinio apie pusę rzervuaro, palikite pastovėti 10 minučių. Tuomet nukreipkite rankenėlę į kriauklę ir leiskite vandeniui išbėgti. Belaidį irigatorių įjunkite ant mažiausio greičio ir išleiskite visą vandens rezervuarą. Stacionaraus irigatoriaus įjungti nereikia, vanduo išlašės savaime. Šią procedūrą pakartokite keletą kartų. Baigus nukalkinimą, pripilkite švaraus šilto vandens ir dar kartą leiskite vandeniui išbėgti kol rezervuaras ištuštės.

 

Kaip valyti įrenginio rankeną ir antgaliukus

 

Panardinkite irigatoriaus rankenėlę į stiklinę su vandeniu ir actu. Į stiklinę vandens įpilkite 1 valgomąjį šaukštą maistinio 9% acto. Palikite 5-7 minutėms. Po to nuplaukite rankenėlę šiltu vandeniu. Tuos pačius veiksmus atlikite ir su antgaliukais. Primename, kad antgaliukus rekomenduojame keisti kas 3-6 mėn. priklausomai nuo jų tipo.

 

Kviečiame pažiūrėti gamintojo paruoštą video medžiagą, kurioje rodoma kaip taisyklingai prižiūrėti Waterpik® irigatorius. Atkreipiame dėmesį, kad video medžiagoje naudojamas amerikietiškas 4-5% actas. Dėl Europoje naudojamo 9% acto, mūsų įrenginių valymo instrukcijose acto proporcija sumažinta.

 

VIDEO: https://www.facebook.com/watch/?v=351283673362876

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus