Balti dantys namų sąlygomis - misija įmanoma | Waterpik

Išlaikykite dantų baltumą

Balinantys irigatoriai

Išlaikykite dantų baltumą

Žavi sveikų, baltų dantų šypsena visada suteikia pasitikėjimo savimi, puošia ir atrodo estetiškai. Tačiau, sutikite, toli gražu ne visi gali pasidžiaugti nepriekaištingai spindinčiais akinamo baltumo dantimis. O pastaruosius kasdien veikia daugybė veiksnių: kava, arbata ar kiti gėrimai, spalvoti maisto produktai, cukrus ir kt. Kai kurių dantys natūraliai linkę gelsti ar kiek pilkėti, todėl dantų balinimas atrodo lyg tobula išeitis, dovanojanti akinamą baltumą dantims. Tiesa, kai kurie norintys tai išbandyti procedūrą vis atidėlioja, mat baiminasi sklandančių gandų dėl po balinimo padidėsiančio dantų jautrumo. Visgi tai dalinai yra mitas – jei pasirinksite profesionalias ir saugias priemones, tai balinami dantys tik pakeis spalvos toną, tačiau jokiu būdu nekis patys.

 

Nusprendę, kad kerinti šypsena, dantų balinimas yra neatsiejami dalykai, greičiausiai svarstysite, kokį balinimo būdą pasirinkti: daugelio naudojamas kapas ar puikų rezultatą garantuojantį balinimą lazeriu? Jei domins dantų balinimo rekomendacijos, tai sulauksite skirtingų nuomonių bei vertinimų. O gal Jus sužavės modernus ir funkcionalus dantų balinimo aparatas – irigatorius, kurį sėkmingai naudosite namuose? Prietaisas visiškai saugus naudoti ir džiugina puikiais rezultatais.

 

Balinantys irigatoriai – nauda dantims

 

Kai kurie šiuos prietaisus jau išbandė, kiti – nekantrauja įsigyti, o dar kitiems tai visiška naujiena! Nors rinkoje balinantys irigatoriai palyginti dar naujokai, tačiau jau pelnę daugybę simpatijų ir užsitikrinę tvirtas pozicijas tarp tų, kurie nori džiaugtis sveikais ir baltais dantimis.

 

Balinti dantys – misija įmanoma. Drąsiai galime teigti, jog šios dantų balinimo priemonės yra vienas efektyviausių ir drauge patogiausių būdų turėti baltus dantis. Jų veikimo principas – pulsuojanti vandens srovė. Teigiama, jog natūralią dantų spalvą susigrąžinsite vos per keturias savaites! Balinimui irigatoriumi reikia su vandeniu sumaišyti balinančią tabletę (laikytis rekomendacijų dėl atitinkamo santykio), kuri yra saugi naudoti, atliekanti balinimo funkciją ir padedanti pašalinti susidariusias apnašas.

 

Negalima nepaminėti ir to, jog balinantys irigatoriai ne tik balina – jų funkcijų ir naudų spektras kur kas platesnis. Svarbus jų privalumas tas, kad geba efektyviai pašalinti pigmentines apnašas, naudodami šiuos įrenginius galite efektyviai užkirsti kelią dantų gedimams bei užtikrinti tobulą burnos higieną, nes naudodami irigatorių pašalinsite kur kas daugiau dantų apnašų, nei valydami jas įprastomis dantų priežiūros priemonėmis.

 

Svarbu! Nors balinantys irigatoriai saugūs dantims, visgi dantų balinimas vaikams iki 16 metų net ir tokiais aparatais yra negalimas.

 

Dantų balinimas namuose

Balinti dantis galite stomatologo kabinete arba namuose. Dažnai norinčius sutaupyti arba visiškai nepriklausomai planuoti šių procedūrų laiką masina dantų balinimas namie. Pastaruoju atveju svarbu pasirinkti saugų būdą ir kokybiškas priemones, kad dantų balinimas namuose duotų laukiamą rezultatą ir nepakenktų dantims. Tad kokie populiarūs dantų balinimo būdai namuose?

 

Kapos – bene populiariausias dantų balinimas namų sąlygomis. Klinikoje pasigaminę individualias balinimo kapas sėkmingai jas naudosite namuose. Kokybiškos balinančios priemonės yra saugios, jos nekeičia nei danties, nei šalia jo esančių audinių struktūros.

 

Dar daug kas dantis balinti namuose bando balinamosiomis pastomis. Per gana ilgą laiką dantų pastą gali šiek tiek pašviesinti dantis, tačiau ji tikrai nesuteiks tokio efekto kaip profesionalus balinimas.

 

Irigatorius – modernus, šiuolaikiškas pasirinkimas tiems, kam aktualus efektyvus dantų balinimas namuose. Pulsuojančia vandens srove grįstas prietaiso veikimas padeda susigrąžinti natūralią dantų spalvą, o taip pat saugo dantis, dantenas bei padeda tinkamai pasirūpinti burnos higiena. Taigi, šis prietaisas bus labai pasiteisinęs sprendimas ir tada, jei aktualus ne tik balinimas, tačiau ir geri dantų valymo būdai namuose. Irigatorius padės išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas.

 

Balinti dantis namuose visiškai saugu, jei atsakingai rinksitės priemones.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus