Kaip pasirūpinti implantų priežiūra namuose - Waterpik

Implantų priežiūra

Implantų priežiūra

Implantų priežiūra

Nešiojant dantų implantus, svarbu pasirūpinti tinkama implantų priežiūra, kadangi tai didele dalimi lemia gydymo kokybę. Netinkamai prižiūrimi dantų implantai, kaip ir breketai, gali sukelti daug rūpesčių ir paskatinti burnos ertmės susirgimus. Todėl būtina kruopščiai valytis dantis, nes tik tokiu būdu bus pasiekti patys optimaliausi gydymo rezultatai.

Šiame straipsnyje sužinosime, kaip užsiimti tinkama dantų implantų priežiūra ir kokie veiksniai lemia burnos ertmės sveikatos kokybę.

Kruopštus dantų valymas

Norint tinkamai prižiūrėti dantų implantus, svarbus kruopštus dantų valymas, ypač ties tomis vietomis, kuriose yra implantai. Valykite dantis švelniais sukamaisiais judesiais, apimdami net sunkiausiai prieinamus kampelius, taip pat liežuvį. Naudoti dantų siūlą yra tiesiog būtina. Pagrindinė Jūsų užduotis – pašalinti kaip įmanoma daugiau kenksmingų bakterijų tam, kad nesikauptų dantų akmenys ir įvairios apnašos.

Burnos irigatoriai

Implantų priežiūrai į pagalbą ateis modernūs Waterpik burnos irigatoriai. Naudojantis šiais moderniais prietaisais valytis dantis tampa kur kas lengviau ir patogiau. Nebelieka vargų su dantų šepetukais ir siūlais, kadangi ši technologija yra sukurta taip, kad kruopščiai išvalytų visus dantų paviršius, tarpdančius ir gerokai palengvintų dantų implantų priežiūrą.

Efektyvi implantų priežiūra – greitai, patogiai ir be rūpesčių. Įsigykite naujausius burnos irigatorius už prieinamą kainą!     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus