Dantų priežiūra su Waterpik® – nuo ko pradėti | Waterpik

Dantų priežiūra su Waterpik® – nuo ko pradėti

Dantų priežiūra su Waterpik

Dantų priežiūra su Waterpik® – nuo ko pradėti

Kruopšti ir kasdienė dantų priežiūra padeda išsaugoti dantis visą žmogaus gyvenimą ir nesukelia tiek problemų bei rūpesčių, kaip įsisenėjusios negydomų dantų įvairios problemos ar pasekmės. Ir nors tai žino kiekvienas, rimtesnių priemonių prevencijai ar pasekmėms gydyti nusprendžia imtis tik suprastėjus dantų būklei.

Mūsų specialistai ir burnos higienistai bei odontologai, rekomenduoja nelaukti kol dantys suges ir burnos priežiūra pradėti rūpintis jau dabar.

Jei nusprendėte, kad laikas įsigyti irigatorių Waterpik®, peržvelkite mūsų patarimus.

Išsirinkite tinkamą irigatorių.


Pateikėme nemažai informacijos apie tai, koks modelis Jums tiktų labiausiai. Jei išsirinkti vistiek sunku, arba kyla klausimų, į kuriuos minėtame puslapyje informacijos trūksta – mūsų konsultantai visuomet padės išsirinkti tinkamiausią prietaisą.

Kai įsigytas įrenginys jau namuose


Įsigiję irigatorių, atidžiai perskaitykite jo naudojimo instrukciją ir vonios kambaryje raskite tinkamiausią vietą jam laikyti. Jei išsirinkote bevielį modelį, prieš pradedant naudoti, pakraukite jį. Krovimas – itin paprastas. Tiesiog reikia įjungti įkroviklį, kurį rasite komplektacijoje.

Pasirinkite tinkamą antgaliuką


Įrenginiuose dažniausiai būna kelių tipų antgaliai. Jei irigatoriumi naudositės ne vienas, rekomenduojame kiekvienam šeimos nariui turėti savo antgaliuką. Juos reikėtų keisti kas 6-12 mėnesių, priklausomai nuo antgaliuko tipo.

Prietaiso vandens talpą pripildykite šiltu vandeniu


Vanduo turi būti optimalios temperatūros, kuri yra jums priimtina. Įpylus per šalto ar per karšto vandens, jausite diskomfortą.

Pradėkite nuo silpnesnių vandens pulsavimo lygių


Leiskite dantenoms apsiprasti su nauju tarpdančių valymo būdu. Vėliau, kai pajusite, kad norisi stipresnio srovės impulso, slėgį padidinkite. Didinkite palaipsniui.

Pasiruoškite vandens srovei


Prieš įjungiant įrenginį, dar kartą pažiūrėkite kur yra įjungimo mygtukas. Įsitikinkite, kad antgalis nukreiptas tinkama linkme. Rekomenduojame įrenginiu naudotis šiek tiek pasilenkus virš kriauklės, pravėrus apatinę lūpą.

Nusiteikite smagiam dantų valymui


Jei ne laiku paspausite įjungimo mygtuką, pulsuojančia vandens srove aplaistysite save ar šalia stovintį šeimos narį, o gal net ir veidrodį. Pasirodo, tai – smagiausia akimirka vaikams.

Tarpdančius valykite ryte ir vakare


Pirmiausia dantis išvalykite irigatoriumi, o paskui dantų šepetėliu.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus