CNN underscored Waterpik® ION modelį paskelbė geriausiu irigatoriumi „Best Tested 2023“ kategorijoje. | Waterpik

CNN underscored Waterpik® ION modelį paskelbė geriausiu irigatoriumi „Best Tested 2023“ kategorijoje.

CNN underscored Waterpik® ION modelį paskelbė geriausiu irigatoriumi „Best Tested 2023“ kategorijoje.

CNN underscored Waterpik® ION modelį paskelbė geriausiu irigatoriumi „Best Tested 2023“ kategorijoje.

@cnnunderscored komanda norėdami rasti geriausią irigatorių išbandė devynis skirtingus, kelių skirtingų prekės ženklų modelius. Testuotojai irigatorius įtraukė į savo kasdienį burnos priežiūros rėžimą ir stebėjo visas kiekvieno įrenginio naudojimo ypatybes. Po kelių savaičių kruopštaus valymo, buvo atrinkti du, vienas – Waterpik® WF-11 ION modelis.

 

WF-11 ION buvo vienintelis @cnnunderscored išbandytas belaidis stacionarus irigatorius. Testuotojai mini, kad juos sužavėjo didelis vandens rezervuaras, kuriuos turi stacionarūs modeliai. Komisijai patiko kompaktiškas įrenginio plotas ir, kad įkraunama baterija leidžia prietaisą dėti bet kur. „Tokį dizainą mes tikrai vertiname ir rekomenduotume neatsižvelgiant į tai, kiek vietos turite savo vonios kambaryje. Įrenginį galėjome pastatyti bet kur, nesijaudindami dėl prieigos prie kištuko, ypač dėl to, kad įkraunama baterija veikia iki keturių savaičių.“ – rašoma pranešime spaudai.

 

Tyrimo komanda pastebėjo, kad WF-11 ION yra malonu naudoti dėl 360 laipsnių besisukančios antgalio rankenos. Atlikdami bandymus testuotojai nustatė, kad pasukti antgalį yra nepaprastai lengva. Ši funkcija padeda tiksliau nustatyti vandens srovės padėtį ir gali būti labai naudinga, ypač turint kokių nors ortodontinių prietaisų. Komanda džiaugėsi, kad tai ypač pravertė naudojant irigatorių viršutinių dantų vidaus valymui. Šią vietą sunku pasiekti ir lengva praleisti valant.

 

Paprastas valdymas ir privalumai

 

Komandą sužavėjo ir tai, kad įrenginio valdymas yra paprastas. Yra galimybė naudoti 10 skirtingų slėgio nustatymų, kuriuos galima reguliuoti ratuku gaminio šone. ION rankena yra magnetinė, todėl ją lengva uždėti ant pagrindo, kai ateina laikas padėti įrenginį.

 

Kaip vieną didesnių privalumų @cnnunderscored išskyrė tai, kad WF-11 ION komplektacijoje yra šeši antgaliukų tipai: jūs gaunate įprastą kasdienį antgaliuką, Plaque Seeker™ Tip antgaliukas implantų priežiūrai, ortodontinis, Pik Pocket dantenų kišenių praplovimui, naujasis DT įvairių tipų protezų priežiūrai ir liežuvio valiklį. Nors kai kurie iš šių papildomų antgaliukų daugumai žmonių nėra būtini, testuotojai prisipažįsta, kad dažnai naudojo liežuvio valiklį, kad pašalintų susikaupusias bakterijas ir, kad būtų gaivus burnos kvapas.

 

„Nors apnašas valantis antgalis Plaque Seeker™ Tip yra skirtas tiems, kurie turi implantus, vainikėlius ir tiltelius – kurių mes neturime – mums patiko šis konkretus antgalis, tarsi jis papildomai išvalytų mūsų dantenas. Turėdami daugybę antgalių variantų, nepaisant jūsų dantų poreikių, rasite tinkamą padėsiantį sėkmingai rūpintis burnos higieną. WF-11 ION buvo vienintelis mūsų išbandytas irigatorius, kuriame yra antgalis skirtas fiksuotų implantų tiltams ir dantų protezams valyti – įspūdžiais dalinosi @cnnunderscored komanda.

 

Kompaktiškas dizainas ir didelis talpos rezervuaras

 

Tyrimo atlikėjus sužavėjo kompaktiškas WF-11 ION dizainas. Patiko tai, kad jis nėra aukštas ir platus, kaip daugelis kitų išbandytų stacionarių irigatorių. Nepaisant to, kad įrenginys mažesnio ploto, jis pasižymi didelės talpos rezervuaru ir talpina 650 ml vandens. Dėka didelio vandens rezervuaro, įrenginį galima naudoti nustačius bet kokį slėgio rėžimą ir nereikia papildyti.

 

Galiausiai šis irigatorius mus labai sužavėjo. Įspūdį palieka kompaktiškas dizainas, patogus naudojimas ir bendras efektyvumas – tai irigatorius, kuris puikiai tinka daugumai vonios kambarių.“ – tyrimą reziumuoja @cnnunderscored komanda.

Waterpik
Average rating:  
 0 reviews


     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus