Balti Dantys - Svajonė, kurią pasiekti įmanoma | Waterpik

Balti Dantys – Svajonė, kurią pasiekti įmanoma

Balti Dantys

Balti Dantys – Svajonė, kurią pasiekti įmanoma

Skaistūs ir balti dantis – daugelio svajonė. Tikriausiai jau teko naudoti balinamąsias dantų pastas, gal net išbandyti įvairius natūralios medicinos būdus ir greičiausiai viskuo nusivylėte. Tai visai nenuostabu, kadangi šie būdai nėra tokie jau veiksmingi. Jeigu norite pasirūpinti baltais dantimis iš tiesų, naudinga būtų paskaityti šį straipsnį, kuriame sužinosite, kodėl jokios priemonės nepadeda, ir ko reikėtų imtis, kad balinimas būtų veiksmingas.

Kaip geriausia balinti dantis?


Šiaurinėse platumose gyvenančių žmonių dantys yra natūraliai kiek pageltę. Tame nieko blogo, tiesiog tai lemia pati gamta, čia naudojami maisto produktai, gamtinės sąlygos, genetika. Reikia skirti labai daug pastangų tam, kad dantys taptų nors kiek baltesni ir išliktų tokie kaip įmanoma ilgesnį laiką.

Ir vis dėlto, pageltę dantys nėra labai gražūs iš estetinės pusės. Jeigu dantų išvaizda netenkina ir jūsų, pasakysime gerą žinią. Viską įmanoma pakeisti – reikia tik imtis veiksmingų būdų ir dar labiau rūpintis dantų priežiūra. Bene didžiausią įmanomą efektą gali suteikti specialus balinamasis dantų irigatorius.

Balinamojo dantų irigatoriaus privalumai


Daugelis vargsta bandydami balinti dantis angliukais ar kitais alternatyviais būdais, tačiau neapdairiai taikomi tokie metodai kartais gali net labiau pakenkti, negu padėti. Žinomas ne vienas atvejis, kuomet dantų šveitimas angliuku pažeidė emalį. Tikrai neverta vargti, kuomet yra sukurta moderni, patikima, mokslininkų patvirtinta priemonė – tai balinamasis irigatorius.

Be abejonės, irigatoriui reikalinga kiek didesnė pradinė investicija, tačiau kartą jį įsigiję galėsite naudoti ilgai ir užtikrintai, kadangi tai patikima, ilgaamžė priemonė. Užtenka tik retkarčiais pakeisti irigatoriaus antgalius ir rūpesčių kaip nebūta.

Dantų irigatoriaus privalumai:

 • itin kruopščiai išvalo tarpdančius, sunkiai prieinamas burnos ertmės vietas;
 • galimos skirtingos funkcijos, tarp jų ir balinamoji;
 • veikia švelniai ir nepažeidžia emalio;
 • tinka jautriems dantims ir dantenoms;
 • padeda efektyviai užkirsti kelią daugeliui burnos ertmės susirgimų.


Tiesa, dar galite užsirašyti ir dantų balinimo procedūroms odontologijos klinikose. Jos tikrai veiksmingos ir greitesnio būdo dantų balinimui nerasite. Tačiau tai nemažai kainuoja, be to, procedūras reikia nuolat kartoti, taigi, ilgainiui šitaip susidarytų tikrai nemažai išlaidų. Irigatorius nėra toks brangus ir suteikia labai gerą efektą, tad kodėl gi nepasinaudojus šiuo šauniu prietaisu?

Kad balti dantys išliktų ilgai


Siekiant maksimalaus dantų baltumo efekto, geriausia naudoti kompleksines priemones – ir atlikti dantų balinimo procedūras, ir naudoti balinamąjį irigatorių. Taip pat naudinga laikytis sveikesnio gyvenimo režimo – nerūkyti, gerti mažiau kavos, rūpintis geresne mityba.

Kartą atlikus balinimo procedūrą ir tuomet kruopščiai valant dantis, naudojant balinamąjį irigatorių, procedūros efektas išlieka kur kas ilgesnį laiką. Rezultatas – balti dantys ir spindinti šypsena, kuria galėsite drąsiai šypsotis kitiems.

Pamirškite pageltusius dantis naudodami balinantį irigatorių! Plačiame „Waterpik“ prekių asortimente rasite pačių įvairiausių irigatorių pasirinkimus skirtingiems dantų priežiūros poreikiams.     0
     Jūsū krepšelis tuščias!

     Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių produktų.

     Naršyti produktus